BERG ELITE

InformácieProdukty

Kvalitné trampolíny pre dlhé roky skákania a zábavy

Hľadáte trampolínu uznanú za najlepšiu na trhu? Potom si vyberte BERG Elite. Špeciálnym znakom Elite je pevnosť a pevná ochranná hrana. Je vyrobená z najlepšieho a najsilnejšieho materiálu na trhu. To spôsobuje, že má trvácnosť niekoľko rokov a je optimálne chránené proti slnečnému žiareniu. Sú to najkvalitnejšie trampolíny svojho druhu na európskom trhu.

Menej odporu vďaka skokovej podložke BERG AirFlow

Táto skoková podložka umožňuje o 50% väčšiu priepustnosť vzduchu v porovnaní so štandardnou skokovou podložkou. Dobrý prietok vzduchu zaisťuje menší odpor pri skákaní, vďaka čomu môžete dosiahnuť vyššie skoky.

Väčšia skákacia plocha s pružinami TwinSpring Gold

Vzhľadom na to, že pružiny TwinSpring Gold sú umiestnené pod uhlom, sú mimoriadne dlhé a pružné bez toho, aby sa zmenšil povrch skokov.  V Berg Elite sa nachádza až o 30% pružín viac ako u štandardných trampolín. Pružiny sú úzke a pevné, čím je obmedzené nepríjemné a bolestivé priškripnutie prstu alebo kože.

Extrémne vysoká ochranná hrana proti UV žiareniu

Výplň Elite je extrémne odolná voči UV žiareniu. Okraj je mimoriadne trvanlivý kvôli vynikajúcemu materiálu a precíznemu spracovaniu.

Extra robustný rám pre väčšiu bezpečnosť

BERG Elite vydrží mnoho rokov kvôli vynikajúcej kvalite rámu. Rám je pozinkovaný a práškovo lakovaný, čo zabezpečuje, že trampolína nezhrdzavie.

BEZPEČNOSTNÁ SIEŤ DELUXE / DELUXE XXL

  • Vystužený horný okraj bezpečnostnej siete zaisťuje, že sieť je vždy pevná a napnutá
  • Robustné, zakrivené tyče poskytujú mimoriadnu bezpečnosť
  • Vynikajúca kvalita materiálu
  • Samozatvárací vchod

PRODUKTY